Hakkımızda

2009 yılından beri bilgisayar teknik servis network kurulum kamera sistemlerinde öncü olarak büyümüş ve hizmetlerinde her zaman referans kazanmış bir firma olarak sizlere hizmetimizde en iyi performanslı kaliteyi sunmaktan gurur duymaktayız. Bizimle çalışmalarınızda, alışverişlerinizde, teknik servis, kamera sistemleri ve web site işlerinizde siz müşterilerimizin daha iyi işler, reklam, teknik destek daha performanslı, arıza durumlarında anında müdahale, teknik sıkıntı durumlarınızı minimum seviyeye indirmek için her zaman bir telefon kadar sizlere yakın olacağımızın garantisini vermekteyiz. Kalitemizin ve güvenilirliğimizin daha üst düzeylerde olması ve yürürlüğü konusunda itaatli bilinçli ekiplerimizle sizlere her zaman daha iyi kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duymakta olacağımızı

Sizlere sunar BİLİŞİMNET’in her zaman yanınızda olacağını belirtmek isteriz. Ve her zaman olduğu gibi en büyük kalitesi olan teknik servis ve ürünlerinde garantiyi hiç zorluk yaşamadan görecek ve farkımızın farkına varacaksınız.

 

VİZYON: BİLGİSAYAR SEKTÖRÜNDE BİLİŞİMNET’İN FARKINI TÜM TÜRKİYE’YE FARK ETTİRMEK.

 

MİSYON: SUNULAN TÜM HİZMETLERİN TEKNİK KONTROLLERİN DAHA KISA SÜRELİ DAHA BAŞARILI BİR ŞEKİLDE SİZLERE SIKINTISIZ KULLANIM SUNMAK.